Vítejte na stránkách Truhlářství Gregor

Již více než 20 let se snažíme našim zákazníkům dopřát to nejlepší co lze dnes nabídnout. Výrobou vnitřního nábytkového vybavení domácností počínaje, skrze stavební prvky domu, až po dřevěnné masivní konstrukce. Vybavíme Vám tak kompletně celý dům či byt. Jak již bylo řečeno v úvodu, kvalita našich výrobků je na prvním místě. Vzhledem k tomu dále vyhledáváme nové prvky a technologie, kterými lze domácnost vybavit.

Doporučujeme nahlédnout do našeho portfolia, kde naleznete možnosti realizace Vašich snů a přání.

Petr Gregor - majitel


Novinky 2024

Pro zákazníky jsme nově připravili vzorkovou prodejnu, kde je možné shlédnout veškeré vzory, barvy, kování a výbavu, ze kterých bude Vaše kuchyně vyrobena. Poznáte tak, že budou použity jen skutečně kvalitní materiály, které na rozdíl od velkododavatelů kuchyní jsou prémiové kvality, se skutečně dlouholetou výdrží ověřenou léty zkušeností a spokojených zákazníků. Své dodavatele materiálů si pečlivě vybíráme a tak i svým zákazníkům můžeme nabídnout nadstandardní péči.
Naší vzorkovou prodejnu naleznete přímo u truhlárny uvedené v Kontaktech.

P1 P2Ukázka práce jedné z posledních realizací.

Další ukázky naší práce můžete shlédnout po kliknutí v Menu nabídce horní části. V případě zájmu nás kdykoliv můžete kontaktovat s Vaším dotazem.

65bfdf9d4bb2d.jpg 65bfdf9d6e57f.jpg 65bfdf9d8cce3.jpg 65bfdfb1b4d3f.jpg 65bfdf9db1ff8.jpg 65bfdfb11e003.jpgZajímá Vás, jak vypadá montáž kuchyně? Podívejte se na video.